Zajęcia pozalekcyjne realizowane we współpracy z Fundacją IN SPE

W roku szkolnym kontynuujemy współpracę z Fundacją IN SPE. W szkole realizowane są zajęcia dla uczniów min:. szachy, matematyczno-inormatyczne, wyrównawcze, loopedyczne, czytelnicze i twórcze "Myślę-rozumiem-wiem", z języka angielskiego.

Wygrana w Konkursie PM@Schools

W piątek 2 lutego br. odbył się finał konkursu PM@Schools organizowanego przez Fundację In Spe oraz PMI PC Kujawsko-Pomorskie.

Spośród 24 zespołów z 8 szkół podstawowych nasza drużyna zakwalifikowała się do finału konkursu PM@Schools.  Z ogromną przyjemnością informuję, iż nasi uczniowie zdobyli I miejsce w tym konkursie.

PM@Schools PM@Schools

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do Konkursu PM@Schools. Od wtorku 31.10.2017r. pracować będą w grupie nad projektem pod opieką pani Ewy Duchińskiej.

Fundacja IN SPE

Dzięki wsparciu fundacji IN SPE w Szkole Podstawowej nr 33 odbywają się zajęcia dodatkowe m.in.: zajęcia komputerowe, logopedia, terapia językowa, terapia matematyczna.

Dzięki pomocy fundacji IN SPE mamy nową pracownię komnputerową