PLAN PRACY SZKOŁY – ROK SZKOLNY 2019/2020

ORGANIZACJA PRACY

1.      Harmonogram zajęć lekcyjnych obowiązujący w Szkole Podstawowej nr 33

Lp.

Godzina

Rodzaj zajęć

1.        

7.00 – 7.30

Dyżur w świetlicy

2.        

7.30 – 8.00

Przerwa

3.        

8.00 – 8.45

Zajęcia edukacyjne

4.        

8.45 – 8.50

Przerwa

5.        

8.50 – 9.35

Zajęcia edukacyjne

6.        

9.35 – 9.45

Przerwa śniadaniowa

1.        

9.45 – 10.30

Zajęcia edukacyjne

2.        

10.30 – 10.35

Przerwa śniadaniowa

3.        

10.35 – 11.20

Zajęcia edukacyjne

4.        

11.20 – 11.25

Przerwa

5.        

11.25 – 12.10

Zajęcia edukacyjne

6.        

12.10 – 12.25

Przerwa obiadowa

7.        

12.25 – 13.10

Zajęcia edukacyjne

8.        

13.10 – 13.15

Przerwa

9.        

13.15 – 14.00

Zajęcia edukacyjne

10.     

14.00 – 14.05

Przerwa

11.     

14.05 – 14.50

Zajęcia edukacyjne

12.     

14.50 – 14.55

Przerwa

13.     

14.55 – 15.40

Zajęcia edukacyjne

14.     

15.40– 15.45

Przerwa

15.     

15.45 – 16.30

Zajęcia edukacyjne

 

 

Klasa

Wychowawca

Zastępca wychowawcy

II a

Agnieszka Szubarga

Anna Korona

III a

Paulina Stolińska

Aleksandra Pawlikowska

III b

Aleksandra Trędewicz

Katarzyna Osuch

IV a

Jakub Olejnik

Ewa Dziewiątkowska  

IV b

Katarzyna Wesołowska

Dariusz Jarmołowicz

V a

Joanna Michniewicz-Kwiatkowska

Wojciech Gamrat  

V b

Weronika Sarwa

Małgorzata Jarmołowicz

V c

Agnieszka Giedziuń

Maciej Wronkowski

VI a

Brygida Surdyk

Tomasz Woroniecki

VI b

Barbara Drążkowska

Barbara Studzińska

VII a

Justyna Osypiuk-Wierzbowska

Magdalena Marcinkowska

VII b

Beata Talarczyk-Rumińska

Barbara Turzyńska-Sarnowska

VIII a

Iwona Błaszkowska

Łukasz Panfil

VIII b

Urszula Milke

Jolanta Piątkowska

VIII c

Anna Michalak

Katarzyna Jagiełka

 

 

KALENDARIUM 2019/2020

 

Kalendarium proszę włączyć do programów wychowawczych klas II – III oraz klas IV –V – VI – VII- VIII

Rok szkolny –  2019/2020

 

-         02.09.2019 – 26.01.2019 – I półrocze – 19 tygodni nauki

-         27.01.2020 – 09.02.2020 – Ferie zimowe

-         09.04.2020 – 14.04.2020 r. Ferie wiosenne

-         28.01.2020– 26.06.2020 – 18 tygodni nauki

-         27.06.2020– 31.08.2020 – Wakacje

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2019 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

2 września - poniedziałek

Nowy rok szkolny

Klasy II – V - godzina 9.00

Klasy VI – VIII – godzina 10.00

Boisko szkolne

Sala nr 1

2.

 

Dni integracyjno - adaptacyjne w szkole

03.09 – 06.09.2019 r.

Spartakiada

 

Śniadanie na trawie

 

Wyjście do kina wszystkich klas

Teren szkoły

 

 

 

Teren szkoły

3.

Akcja – Sprzątanie świata

Klasy II-V

Klasy VI-VIII

Aula szkoły

4.

Wybór samorządu i Rzecznika Praw Ucznia Szkoły Terapeutycznej

09.09-12.09.2019

13.09.2019 - WYNIKI

Obiekt szkolny

5.

Określenie zasad funkcjonowania wolontariatu

13.09.2019 – WYNIKI

Obiekt szkolny

6.

Realizacja programu „Bezpieczna przerwa”

Klasy II-IV

Klasy V-VIII

Określenie zasad do 13.09.2019 r.

Obiekt szkolny

PAŹDZIERNIK 2019 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

Miesiąc wolny od uzależnień

Obiekt szkolny

2.

Tabliczka mnożenia klasy IV-VIII

04.10.2019

Obiekt szkolny

3.

Podsumowanie Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

Klasy II-IV

Klasy V-VIII

Aula szkoły

4.

Święto Edukacji Szkolnej  07.10-11.10.2019;     14.10.2019 - podsumowanie

Klasy II-IV

Klasy V-VIII

Aula szkoły

5.

16 października

– Dzień Jana Pawła II

Dekoracja w holu głównym szkoły

Aula szkoły

LISTOPAD 2019 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

11 listopada  (08.11.19 - piątek)

Święto Odzyskania Niepodległości

Dekoracja, Festiwal Pieśni Patriotycznych,

Włączenie rodziców, Dzień Patrioty

Klasy II-IV

Klasy V-VIII

Aula szkoły

2.

Przyjęcie postanowień adwentowych

W połączeniu z pracą wychowawczą

W ramach lekcji religii w korelacji z terapią wychowawczą

3.

Dzień życzliwości 21.11.2019 r.

Klasy II – III – IV – program życzliwości

 

Klasy V – VI – VIII – program życzliwości

Obiekt szkolny

4.

Debata uczniowska „Agresji mówimy NIE”

klasy V - VII – temat wynika z diagnozy szkoły

Sala nr 1

5.

30 listopada – Andrzejki (29.11.2019  piątek)  

W ramach terapii wychowawczej

GRUDZIEŃ 2019 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

6 grudnia – piątek

Mikołajki

Aula szkoły

2.

20 grudnia - piątek

Spotkanie opłatkowe

Klasy II – III – IV

Klasy V – VI - VIII

Aula szkoły

 

STYCZEŃ 2020 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

17 stycznia

Rocznica powrotu Pomorza i Torunia do  Niepodległej Polski

Dekoracja w holu głównym szkoły

Audycja radiowa

 

sala muzyczna

2.

Styczeń - WARTO POMAGAĆ – Wolontariat sposób na nudę

Klasy V – VI - VIII

Obiekt szkolny

3.

Bal karnawałowy  klasy II – III

 

Dyskoteka klasy  V - VIII

Sala muzyczna

4.

Ferie zimowe 27.01.2020 – 09.02.2020 r.

 

LUTY 2020 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

2 lutego

Rocznica wyzwolenia Torunia

Audycja radiowa oraz dekoracja w holu głównym szkoły

2.

19 lutego

Rocznica urodzin Mikołaja Kopernika

sala muzyczna

dekoracja w holu głównym

MARZEC  2020 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

 

Tydzień szkolnego kodeksu wartości i postaw

Obiekt szkolny

2.

Szkolny Turniej warcabowy

Obiekt szkolny

KWIECIEŃ 2020 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

06-08.04.2020 r.

Rekolekcje wielkopostne

Klasy II – III – IV

Klasy V –VI - VII

 

2.

 Sprawdzian klas VIII

21 -22 – 23.04.2020

Obiekt szkoły

3.

22 kwietnia 

Święto Ziemi

 

sala muzyczna

4.

Debata  uczniowska - klasy V – VIII – temat wynika z diagnozy szkoły

 

5.

Szkolny Konkurs  - Farmer

Obiekt szkolny

6.

Ferie wiosenne 09.04.2020 – 14.04.2020 r.

 

MAJ 2020 r.

Lp.

Wydarzenie

 

1.

3 maja Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3- Maja

Szkolna majówka

Klasy II – III – IV

Klasy V – VI – VIII

 

2.

9 maja 2020 r.

Dzień Zwycięstwa

Zakończenie II Wojny Światowej

Audycja Radiowa oraz dekoracja w holu głównym szkoły

 

3.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

 

CZERWIEC 2020 r.

Lp.

Wydarzenie

Miejsce

1.

4 czerwca 2020  r.

Spartakiada

Klasy II – III – IV

Klasy V – VI -VIII

Współpraca z rodzicami

Boisko

sala muzyczna

2.

4 czerwca 2020

Dzień zdrowego żywienia

Śniadanie na trawie

Obiekt szkolny

3.

Szkolny Konkurs – Unia Europejska

 

Sala muzyczna

obiekt szkolny

4.

Apel sukcesów – 24.06.2020 r.

Klasy II – III – IV

Klasy V – VI – VII - VIII

Obiekt szkolny

5.

Dzień z wychowawcą klasy – 25.06.2020

Podsumowanie roku szkolnego

Klasy II – III – IV – V

Klasy VI – VII – VIII

Obiekt szkolny

6.

Święto Sukcesów szkolnych 25.06.2020 r.

Klasy VII - VIII

Sala muzyczna

7.

Święto Sukcesów szkolnych 26.06.2020 r.

Klasy II, III, IV, - godzina 9.00

Klasy V – VI – godzina 10.00

Sala muzyczna